Exotická dovolená je levnější, než jste si mysleli

Máte rádi slunce, moře, písek a chtěli byste si dopřát opravdu jedinečnou exotickou dovolenou? Nyní máte jedinečnou příležitost! Ceny exotických zájezdů jsou oproti loňskému roku nižší a vy si tak můžete dopřát fantastickou dovolenou za skvělou cenu! Mezi nejoblíbenější exotické destinace patří bezesporu Karibik a jeho Dominikánská republika, stejně jako jižní Asie, které dominují zejména Maledivy a Thajské království se svými četnými ostrovy obklopenými korály.

Exotické destinace lákají turisty z celého světa. Není se čemu divit, nádherná příroda oplývající svěží zelení, tropické květiny, pláže pokryté jemným bílým pískem, vysoké palmy, čisté moře a vysoké teploty po celý rok, vytvářejí ráj na zemi, který je jako stvořený pro vaši dovolenou. Exotické zájezdy jsou u nás vyhledávané zejména v průběhu podzimu a zimy, kdy mnoho lidí raději vymění chladné dny a závěje sněhu za slunné pláže a míchané koktejly. Prožijte i vy zimu nevšedním způsobem a vydejte se za krásami exotických dálek!

Dominikánská republika

Jak jsme se již zmínili, Dominikánská republika se nachází v Karibském moři, což ji zajišťuje velmi teplé klima, okouzlující přírodu a také řadu zajímavých kulturních památek. Zájezdy Dominikánská republika jsou ideální pro všechny, kdo chtějí na své dovolené relaxovat, užívat si příjemné chvíle na pláži a komfort zdejších letovisek a také se výborně bavit. Dominikánská republika je opravdovým prázdninovým rájem!

Maledivy

Jižní Asie je proslulá svým přírodním bohatstvím a řadou endemitických druhů rostlin a živočichů, kteří se vyskytují pouze zde a nikde jinde na světě. Jedním z nejkrásnějších a také nejnavštěvovanějších míst jižní Asie jsou Maledivy, romantické ostrovy proslulé svými bělostnými plážemi a pohádkovou atmosférou. Není tedy divu, že jsou zájezdy na Maledivy velmi oblíbené mezi novomanželi.

Thajsko

Když se řekne exotická dovolená, většinu Čechů napadne dovolená v Thajsku. Thajské království se nachází v jihovýchodní Asii a turisty láká nejen nádhernou přírodou, ale také kulturními klenoty, kterým dominují buddhistické chrámy a monumentální sousoší. Zájezdy do Thajska jsou vhodné pro milovníky nerušeného lenošení na pláži, ale také pro ty, kdo chtějí poznávat kulturu a historii této země. Na své si zde přijdou také milovníci nočního života, kterým jistě učaruje zejména Bangkok.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.