Vyberte si svou dovolenou jednoduše online

Léto, období velkých prázdnin, na něž se školáci těší celý rok, je ideální dobou pro rodinnou dovolenou. Nelehkou otázkou ovšem je, kde ji letos prožít? Cestovní kanceláře nabízejí nespočet zajímavých nabídek zájezdů do téměř všech zemí světa, z nichž jsou mnohé více či méně vhodné pro rodinnou dovolenou. Velmi důležitým parametrem, na nějž byste měli brát zřetel je bezpečnost. Některé země jsou obecně klidnější a bezpečnější, než jiné. Bezpečnými zeměmi jsou všechny země jižní Evropy, stejně jako Turecko, Tunisko a Maroko.

Dalším důležitým kritériem je úroveň služeb hotelu. Mnohé hotely jsou přímo zaměřeny na rodiny s dětmi a nabízejí animační programy, pestrou nabídku sportů, včetně oblíbených vodních sportů, dětská hřiště, aquaparky a možnosti výletů. Díky animačním programům se vaše děti zabaví a vy si můžete užít zasloužené chvíle klidu na pláži nebo v hotelových wellness centrech – většina turistických letovisek myslí nejen na děti, ale také na rodiče, aby byla vaše rodinná dovolená pro všechny příjemným zážitkem.

Oblíbená místa pro rodinnou dovolenou

Obecně oblíbenými místy pro rodinnou dovolenou jsou země jižní Evropy, jako je Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Itálie a Španělsko. Všechny tyto země mají středomořské klima, které jim zaručuje příjemně teplá léta s minimem srážek. Navíc se pyšní krásnou krajinou, zajímavou architekturou, vynikajícími podmínkami pro vodní sporty a kulturními památkami, které jsou připomínkou dlouhé historie Evropy.

Ovšem jižní Evropa není jediným místem, které rodiny s oblibou navštěvují. České rodiny se velmi často vydávají také do Egypta, který je proslulý svými unikátními historickými památkami a výbornými podmínkami pro potápění a šnorchlování. Pokud jste milovníci vody a chcete svým dětem zprostředkovat pohled na krásy podmořského světa, rozhodně si nenechte ujít zájezdy do Egypta! Dalším oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou je také Turecko, které je charakteristické opravdu vysokým standardem služeb a kvalitní nabídkou hotelů od 3* až po velmi luxusní 5* hotely s nádhernými areály plnými nejrůznějších atrakcí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.