Jestliže Vás sužuje trápení, obraťte se na psychologa

Snad každý má svou tak zvanou třináctou komnatu, ve které si nosí své vzpomínky. Jsou to pěkné, ale i nemilé události, které nás něčím ovlivnily a nějakým způsobem, ať už dobře nebo špatně, zasáhly naše emoce. Jsou situace, které jsou neblahé a díky kterým jsme upadli do depresí, nebo do smutku. Může se stát, že prožijete traumatickou situaci, jež Vás poznamená. Nebo jste příliš stydliví a bojujete s trémou. Mnoho lidí upadá do depresí. Poté svět vidí jen v černých barvách a není nic, co by jim udělalo radost. Tato situace se zdá bezvýchodná, ale není tomu tak. Všichni lidé, kteří mají nějaké vnitřní problémy a cítí napětí, kterého by se rádi zbavili, nás mohou kontaktovat a svěřit své problémy  emdr psychoterapeutovi.

Nepodléhejte beznaději a dohodněte si první schůzku

Návštěva terapie EMDR ordinace není nic špatného, ani zavrženíhodného. Je až s podivem, že se někdo ještě stydí svěřit se svými problémy a trápeními odborníkovi. Rozhodně se nejedná o známku slabosti, ba naopak ukazujete, že jste natolik silní, že dokážete čelit problémům.

Žádný Váš problém nám není lhostejný

Pokud jste dospěli k závěru, že je Váš duševní stav natolik špatný, že se potřebujete obrátit na Praha psycholog, který Vám pomůže vrátit se zpět do normálu, potom se u nás určitě objednejte a my Vám. Objednání u nás je velice jednoduché a zvládne to opravdu každý, takže pokud bydlíte v našem hlavním městě, určitě nás osobně navštivte, a pokud se chcete objednat prostřednictvím telefonu, pak nevidíme jediný problém v tom, když nám zavoláte. Věříme, že se na všem dohodneme a vymyslíme řešení, které bude výhodné a správné především pro Vás, takže neváhejte a volejte ještě dnes!
Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.